آموزش وردپرس قالب وردپرس قالب رايگان وردپرس درس وردپرس
فنر حلزونی - فنر فلت - power springs - Clock springs - پیشگام فناوری ارنیکا
فنر دیسکی
واشر بشقابی
می 8, 2019
طراحی فنر
می 12, 2019
نمایش همه

فنر حلزونی

فنر حلزونی

فنر حلزونی

فنر حلزونی

فنر فلت
فنر حلزونی

کاربرد فنر حلزونی

پیشگام فناوری آرنیکا دارای تجربه طولانی در ساخت فنر حلزونی است و به طور مداوم به پیشرفت های تکنولوژیکی در این زمینه اهمیت می دهد. مزایای رقابتی اصلی ما طیف وسیعی از محصولات ما، کیفیت بالا و خدمات است.

فنرهای ما دامنه ای منحصر به فرد دارد و برای دوام، قابلیت پذیری و قابلیت تغییر آن شناخته شده است. فنرهای ما در تقریبا در هر بخش صنعتی استفاده می شود که می تواند تولید برق، کاغذ و صنایع پالپ، بلکه دریایی، اتوماسیون و زیرساخت باشد.

فنر توسط نوار فلزی در یک بطری، بشکه یا باند ذخیره می شود و به یک سوراخ مرکزی یا شفت متصل می شوند. هنگامی که این شفت چرخانده می شود، فنر حلزونی شروع به باد کردن آن بر روی آن می کند. این عمل باعث ایجاد گشتاور می شود که می تواند نیرو را تا زمانی که هیچ ماده ای باقی نمانده باشد ایجاد می کند.

این فنرها از ضخامت مواد 0.2 تا 12 میلیمتر و از عرض مواد 0.030 میلیمتر تا 3 میلیمتر می باشد. 
فنر حلزونی را می توان با استفاده از روش های پیش تشدید شده و یا متعارف (از مسطح) ساخت. 
فنر حلزونی قدرت پیش تشدید شده به قطر مخصوص خاص و به داخل یک چارچوب یا نگهدارنده متخلخل می شوند، مزایای فنر های پیش تشدید شده این است که به گشتاور حداکثر از یک ماده خاص اجازه می دهد. 

کاربرد

  • گیره کمربند ایمنی
  • اCNC
  • گیره جمع آوری می کند
  • رترتورهای طناب الکتریکی
  • رول شلنگ
  • بادبادکهای اسباب بازی
  • موتورهای کوچک گازوئیل
  • ابزار balancers
  • دریچه هاشرکت پیشگام فناوری ارنیکا با تجربه ای طولانی در ساخت انواع فنر ها خصوصا فنرهای حلزونی توانسته است که تاکنون در شرق کشور به جایگاه مناسبی دست پیدا کند. عملیات حرارتی ویژه با استفاده از کوره های آزمایشگاهی دقیق و کنترل شده سبب شده است که خواص مکانیکی فنر ها تولیدی با بالاترین خواص مکانیکی و عمر خزشی تحویل مشتری گردد و در شرایط کاری به نحوه احسن عمل نمایید.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/pfecoir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/pfecoir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/pfecoir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110