آموزش وردپرس قالب وردپرس قالب رايگان وردپرس درس وردپرس
فنر اینکونل X750 - فنر inconel X750 spring - inconel X750 - پیشگام فناوری ارنیکا
inconel-x750
فنر سازی مشهد
می 5, 2019
عملیات حرارتی فنر های اینکونل
می 7, 2019
نمایش همه

فنر اینکونل X750

inconel x750 فنر

inconel x750 فنر

فنر اینکونل X750

شرکت پیشگام فناوری آرنیکا تولید کننده انواع فنر های اینکونل X750 مطابق با استاندارد روز با استفاده از متریال معتبر و تایید شده برای استفاده در صنایع نفت و گاز و نیروگاهی میباشد.

 تست و آیتم های کنترلی مطابق بر استانداردهای JIS و ASTM میباشد. ساخت انواع فنر با هر مدل و سایزمطابق متریال درخواستی ازاینکونل، مونل و استیل و موزیک وایر و سوپر آلیاژ همراه با سرتیفیکیت و ارایه گزارش های آزمایشگاه خواص مکانیکی مطابق استاندارد درخواستی میباشد.

کلیه فنر های ساخته شده در شرکت پیشگام فناوری آرنیکا با متریال های سوپر آلیاژ، اینکونل X750، اینکونل 600 و استنلس استیل مطابق استاندارهای تهیه شده بر اساس استاندارد های بین الملی JIS و ASTM تست میگردد. 


عملیات حرارتی فنر اینکونل

تا کنون ده ها پروژه و سفارش تویط این شرکت و با استفاده از متخصصین داخلی ساخته و به اتمام رسیده است. ما مفتخریم اعلام کنیم که تکنولوژی عملیات حرارتی فنر های اینکونل X750 اکنون بومی سازی شده است و ما همراستایی نمونه خارجی تولیدات خود را به بازار عرضه میکنیم.

شرکت پیشگام فناوری ارنیکا با استفاده از امکانات دانشگاهی و در نهایت دقت و تجربه اقدام به ساخت نمونه فنر اینکونل در هر اندازه و ابعاد می نماید . این نوع فنر های فشاری بصورت ساده که در انتها سنگ خورده می باشد تولید میگردد. سایز تولید فنر فشاری از ضخامت 0.1 میلیمتر تا 350 میلیمتر قابلیت ساخت میباشد .

تولید فنر هایی با ضختمت وایر کمتر از 0.5 توسط دستگاه CNC و بصورت سری کاری صورت میپذیر و در انتها اسناد فنی شامل آنالیز جنس و آنالیز سختی و ITP plan ارایه میگردد.

شرکت پیشگام فناوری ارنیکا با تجربه ای طولانی در ساخت انواع فنر ها خصوصا فنرهای سوپر آلیاژ توانسته است که تاکنون در شرق کشور به جایگاه مناسبی دست پیدا کند. عملیات حرارتی ویژه با استفاده از کوره های آزمایشگاهی دقیق و کنترل شده سبب شده است که خواص مکانیکی فنر های اینکونل و قطعات سوپر آلیاژی تولیدی با بالاترین خواص مکانیکی و عمر خزشی تحویل مشتری گردد و در شرایط کاری به نحوه احسن عمل نمایید.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/pfecoir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/pfecoir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/pfecoir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110